Praca

FABRYKA MASZYN SPOŻYWCZYCH „SPOMASZ” PLESZEW S.A.  poszukuje osób na następujące stanowiska:

 PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, SPECJALISTA DS.  SPRZEDAŻY, ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY

  Zakres obowiązków:

  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych i pozyskiwanie zamówień
  • budowanie bazy klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia technicznego,
  • samodzielności w działaniu,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego,
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office w szczególności WORLD, EXCEL),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programów AutoCAD,  Inventor będzie dodatkowym atutem.

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę i bezpieczne warunki pracy,
  • pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie lub składanie dokumentów (list motywacyjny, CV ) w siedzibie Firmy - (tel. 62 74-22-313 wew. 130) lub e-mail: m.kubiak@spomasz-pleszew.pl w terminie 14 dni od daty ukazania ogłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie zgody  dot. przetwarzania danych osobowych.

(treść zgody umieszczono na stronie internetowej www.spomasz-pleszew.pl w zakładce praca )

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.